Menu

Портал Гостомеля продается

Через комікси персонажі мультфільму «Як козаки…» розповіли, що думають про тарифи

Через комікси персонажі мультфільму «Як козаки…» розповіли, що думають про тарифи

Трійця козаків зі славетного мультфільму «Як козаки…» знову стала героями коміксу.

У ньомуТрійця козаків зі славетного мультфільму «Як козаки…» знову стала героями коміксу. У ньомуздоровань Грай, коротун Око і силач Тур розповіли, що вони думають про платіжки на житлово-комунальні послуги та тарифи на газ, електрику і опалення.

 

kossak4

Серія коміксів «Як козаки енергонезалежність розвивали» - частина комунікаційної кампанії проекту«Програма комунікації реформ в Україні», покликаної привернути увагу широкої громадськості дозмін у секторі енергетики.Автори розраховують, що образи, знайомі українському народу вже 50 років, додадуть емоційного  забарвлення та довіри до поточних змін в енергетичному секторі.

Матеріал опубліковано в рамках проекту "Програма комунікації реформ в Україні"

Последнее изменениеСреда, 16 августа 2017 18:54

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Гостомеля є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Гостомеля" ОБОВ'ЯЗКОВА!