Menu

Портал Гостомеля продается

„Бурні” події Гостомельської ради

„Бурні” події Гостомельської ради „Бурні” події Гостомельської ради

Засідання Гостомельської селищної ради 16.02.2017 року, коли не було затверджено таємним голосуванням заступника селищного голови Штудмана Євгена Анатолійовича, бюджету селища на 2017 р.. для обговорення питання бюджету було перенесено на 18.02.2017 р. на погоджувальну раду.


Так 18.02.2017 р. о 9-00 в приміщенні Актового залу ЦТДЮ відбулось обговорення бюджету 2017 р., після звернення до Уповноваженого з прав людини Верховної ради України, мене допустили до засідання погоджувальної ради. Після численних дебатів і обговорень було запропоновано селищним головою Прилипко Ю.І., що на кожний округ буде виділено по 500 тис. грн. Слухаючи і дивлячись на це дійство мене всього наштовхнуло на певні сцени з фільмів і мультфільмів, які Вам шановні читачі пропоную:
ВІДЕОПІДБОРКА. 

 

20.02.2017 р. в понеділок голова Прилипко Ю.І. зробивши певні „різкі кроки” адміністрування в раді, де було заявлено, що Мамчур О.Д. не буде більше займати приміщення замісника і за поданням депутатів Дудник Надії Юрівни, Черінської Наталії Вікторівни про зміни до регламенту буде інша людина.

pidpuch cherinskaya
21.02.2017. о 13.00 було засідання бюджетної комісії Гостомельської селищної ради в кількості двох членів ─ Голови комісії Мамчур О.Д., секретаря Черінської Н.В., як видно кворуму не було.
Питання, які виносились на дев´ятнадцяту сесію сьомого скликання по бюджету комісією обговорювалось спокійно, без всяких негараздів, зрозумівши на мій погляд, що за період між 18.02.2017 і 21.02.2017 все було „врегульовано ”. Але під час знімання процесу роботи комісії, голові Прилипку Ю.І. все було не втямки, що я роблю на комісії.

 


Після цих „звернень”, з відео чути, як то каже прислів´я : „ Якщо гора не йде до Магомеда, то Магомед іде до гори” Юрій Ілліч сам прийшов на комісію. 


В той же день події в раді були ще драматичніші. О 14.00 почалось засідання регламентної комісії. Де не то збіг, чи що? Кількість членів складав знову з двох осіб ─ голови Смолянчук Ольги Олегівни та секретаря Чемериса Сергія Володимировича. Кворуму також не було, тому Смолянчук О.О. заявила, що питання про зміну до регламенту про відкрите голосування за замісника на сесію виноситься не повинно. Під час засідання комісії, на яку прибули „автори” зміни до регламенту ─ Дудник Надія Юріївна., Черінська Наталія Вікторівна наполягали щоб питання було винесено на сесію, дозволяли собі образливі вислови в адрес голови комісії, називаючи її Анастасією, то Єгоровою Анастасією. В кінці Смолянчук О.О. поставила підпис в протоколі і затвердила свою позицію і пішла на роботу. Залишились Чемерис С.В., Дудник Н.Ю., Черінська Н.В. та юрист ради, які все ж хотіли знати, чи можливо питання винести на сесію.

О 17.00 повинна початись сесія, але кількість депутатів не вистачало, тому було перенесено на 18.00. Після 18.00 в зал з´явились ще ряд депутатів,( не з´явились: майже весь склад бюджетної комісії, голова регламентної комісії Смолянчук О.О.) дев´ятнадята сесія сьомого скликання розпочала свою роботу. На сесії затвердили бюджет 2017 р., внесли зміни до регламенту, затвердили замісника з соціально-економічних питань Штудмана Євгена Анатолійовича. Фото бюджету.

Последнее изменениеВоскресенье, 26 февраля 2017 18:07

Комментарии   

0 #1 Ярик 19.03.2017 14:26
Так бывает. Сначала попёрло, потом попёрли. Яркий пример Качуренко. Дали на руки эквивалент сотки земли. Давай до свидание!
Цитировать

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Гостомеля є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Гостомеля" ОБОВ'ЯЗКОВА!