Menu

Портал Гостомеля продается

Активісти захищатимуть дерева в Гостомелі (ФОТО)

Активісти захищатимуть дерева в Гостомелі (ФОТО)

 

В Гостомелі створена ініціативна група по захисту зелених зон. Ініціатори – Громадський рух захисту зелених зон Київщини, який допомог створити депутат Ірпніської міської ради Лаврентій Кухалейшвілі. 
«Ми створили 16-ту Ініціативну групу захисту зелених зон, яка увійшла до нашого Громадського руху захисту зелених зон Київщини. Це перша ІГ в Гостомелі», - прише на свій сторінці у facebooke Лаврентій Кухалейшвілі.
ФБ
Група створена для захисту зелених зон Гостомеля. Наразі, в пріоритеті активістів сквер «Гостинний» та парк «Щасливий» (так місцеві жителі називають територію зелених насаджень при в`в селище).
Головою Ініціативної групу було обрано місцевого мешканця Антона Кудінова. 
антон кудинов Гостомель
«Людина вже показала, що готова активно боротися за зелені зони! Це саме на нього було збійснено напад, коли він фізично зупиняв осіб, які там зрізали 29 живих сосен», -  пояснив Лаврентій Кухалейшвілі.
Учасники новоствореної ініціативної групи, повідомили громадськість про свої цілі та завдання, повісивши відповідний банер довжиною у 40 метрів. 
люди 1
люди 2
банер 1
банер 7
банер 4
банер 3
банер 2
 
 
 

 

Последнее изменениеПонедельник, 09 июля 2018 20:42

Дополнительная информация


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Гостомеля є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Гостомеля" ОБОВ'ЯЗКОВА!