Menu

Портал Гостомеля продается

Мешканці Гостомеля вважають, що потрібно вимагати від влади замінити перевізника АТП13250

Мешканці Гостомеля вважають, що потрібно вимагати від влади замінити перевізника АТП13250

Прокладання нових маршрутів, повна відсутність дотримання розкладу, глухота та сліпота водіїв маршруток, що до пасажирів, хамство та замурзаність водіїв, напівзламані автобуси, в яких або колеса відпадають, або ледь піднімаються під гору, або швидкість при переїздах така, що складається враження, що за кермом водій-смертник.

Це неповний перелік «сервісу» від АТП13250.

Всім мешканцям Гостомеля розповідають казку про те, що все добре і майже вчора, зайдуть на лінії нові автобуси і всім стане добре від посмішок водіїв в краватках. Але це байка. Що змінилось?

Водії шансоністи, музичку слухають так «тихенько», що просити зупинитись потрібно гучніше ніж лабає музика. І кричи не кричи, а зупинку водії пролітають як муха і бідолашним пасажирам потрібно повертатись. І це з дорослими. А що говорити про школярів? 

Так 09.10.2017 року, автобус №389, держ.№ АІ2068, який відправився з мікрорайону «Баланівка» о 06:50, а це понеділок, і всі не мають бажання спізнюватись на роботу, але водій автобусу, має на це свою думку, і розпочинає прокладати свої маршрути. І носило його з пасажирами по вул.Наумова та вул.Булаховського, і дарма кричали та лаялись пасажири, відповідь одна: «Я поспішаю на наступний рейс». Але так поспішав, що спізнились всі, і на більше часу.

І що вимагати від водія, який приїхав заробляти кошти. І більшість з них комбайнери та механізатори, але. Але питання до директора. Пане Лабунський Олександр Валентинович, Ви не інструктуєте своїх водіїв? Ви забули що зміни без погодження маршруту то є порушення? До речі, за такі порушення відбирають ліцензію. Ви не пояснюєте водіям, що вони перевозять людей а не дрова? До речі, що сталось 10.10.2017 з автобусами маршруту №389? Дотримання розкладу – це не для Вашого АТП13250?

Моя дука, що потрібно вимагати від влади змінити перевізника. А ви Гостомельчани що думаєте з цього приводу?

Дополнительная информация


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Гостомеля є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Гостомеля" ОБОВ'ЯЗКОВА!