Menu

Портал Гостомеля продается

Прокуратура через суд вимагає повернути 6,5 га ліса в межах Гостомеля, які незаконно були відчужені службовцями селищної ради

Прокуратура через суд вимагає повернути 6,5 га ліса в межах Гостомеля, які незаконно були відчужені службовцями селищної ради

Прокуратура Київської області через суд вимагає повернути 6,5 га земель лісового фонду в межах Гостомельської селищної ради, які незаконно були відчужені службовцями селищної ради.

 

Установлено, що рішеннями Гостомельської селищної ради упродовж 2004 року вилучено із земель лісового фонду Київської лісової науково-дослідної станції земельні ділянки загальною площею 6,5 га та передано їх в оренду громадській організації для дачної забудови.Установлено, що рішеннями Гостомельської селищної ради упродовж 2004 року вилучено із земель лісового фонду Київської лісової науково-дослідної станції земельні ділянки загальною площею 6,5 га та передано їх в оренду громадській організації для дачної забудови.

У подальшому, за рішеннями селищної ради, вказані землі були передані у власність 43 фізичним особам для індивідуальної житлової забудови, які у свою чергу за договорами купівлі-продажу відчужили їх на користь інших громадян та юридичної особи.

Однак, відповідно до вимог Земельного кодексу України та Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищні ради не наділені повноваженнями щодо розпорядження землями лісогосподарського призначення державної форми власності та зміни їх цільового призначення.

Реагуючи на виявлені порушення, прокуратурою області пред’явлено два позови до господарського суду Київської області та Ірпінського міського суду про визнання недійсними рішень ради та витребування земельних ділянок вартістю понад 2 млн гривень на користь держави в особі Кабінету Міністрів України.
Крім того, як повідомлялось раніше, прокуратурою області зареєстровано кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) КК України за фактом зловживання службовим становищем чиновниками селищної ради та відділу земельних ресурсів при вилученні з державної власності вказаних земель.

Последнее изменениеПонедельник, 29 января 2018 18:35

Дополнительная информация


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Гостомеля є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Гостомеля" ОБОВ'ЯЗКОВА!